Já jsem ta cesta, pravda i život...

Ježíš Kristus, Bible

Úvod

Vítáme vás na stránkách nedávno založeného sboru Apoštolské církve v Bystřici pod Hostýnem. Pokud Vás zajímá kdo jsme, popřípadě co děláme, klikněte na odkazy vlevo.

Najdete nás i na Facebooku

 

Aktuálně

 

Výchova dětí

Opět jsou zde oblíbené večery pro rodiče, prarodiče, pěstouny a všechny ostatní, kdo se starají o děti do 10 let. Že se nemůžeme scházet? To vůbec nevadí. Naslouchat ceným radám a zapojit se do diskuse můžete přímo ze svého obyváku.

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/jPuGSciEHYZKZckb8

 

Všechna setkání jsou kvůli přísným vládním opatřením zrušena.

Po předchozí domluvě můžeme zprostředkovat on-line vysílání nedělních bohoslužeb a ostatního programu našeho youtube kanálu v centru K-port pro úzký počet diváků.

ONLINE BOHOSLUŽBU můžete sledovat v neděli od 10.00 na www.youtube.com/c/ACValassko

Po bohoslužbách se máte možnost připojit k setkání na ZOOM.                                                           https://zoom.us/j/92656730455?pwd=QTF5eU9ZYjFzZEpVV3N5Y09DaGx1dz09                                           Meeting ID: 926 5673 0455; Passcode: 617714

Ve středu v 19.00 probíhá on-line domácí setkání na Discordu. Připojit se k nám je velmi jednoduché. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme.

Sledujte i náš další program. V záplavě nejistoty a negativních zpráv vás i nadále chceme pravidelně zásobovat povzbuzením, nadějí a příležitostí k duchovnímu růstu.

Zprostředkujte prosím duchovní povzbuzení i těm, kteří nemají přístup na internet. Nikdo nesmí zůstat sám. Neztraťme spolu kontakt, projevujme si zájem, pečujme jeden o druhého a zvlášť o ty, kteří to potřebují nejvíce.


 

Náš postoj k očkování proti COVID-19

Souzníme s vyjádřením Martina Moldana k očkování proti COVID-19. Máme pochopení pro oprávněné obavy, ale odmítáme konspirační teorie, využívající strach jako nástroj manipulace. Konečné rozhodnutí, zda se nechat očkovat, je osobní zodpovědností každého jednotlivce. Toto rozhodnutí by mělo být ovlivněno především odborníky a ne duchovními autoritami. Povzbuzujeme, abychom se nenechali rozdělit, ale s těmi, kteří mají rozdílné názory, jednali s úctou a v duchu Kristovy lásky.

Vyjádření Martina Moldana si můžete přečíst zde:

https://apostolskacirkev.cz/927-ockovani-se-nebojim?fbclid=IwAR3m6Gxise51R4XcGnuBtqFDvGNitrJQYRFEQgIl7pV1R6rwFFMQFk7cxSw

Najdete nás

 

ONLINE BOHOSLUŽBY

v neděli od 10.00

www.youtube.com/c/acvalassko

Pokud nám to aktuální vládní opatření dovolují, pořádáme pro předchozí domluvě společná sledování, především pro ty, kteří nemají připojení k internetu.

 

Co nejdříve se pokusíme obnovit pravidelné bohoslužby, které se za normálního stavu konají každou neděli (kromě první neděle v měsíci) od 9:30 hodin v centru K-PORT (v budově bývalé Deony, na náměstí, vedle Albertu, 1. patro)

6. května 74
Bystřice pod Hostýnem

Více viz Kontakt