Já jsem ta cesta, pravda i život...

Ježíš Kristus, Bible

Úvod

Vítáme vás na stránkách nedávno založeného sboru Apoštolské církve v Bystřici pod Hostýnem. Pokud Vás zajímá kdo jsme, popřípadě co děláme, klikněte na odkazy vlevo.

Najdete nás i na Facebooku

 

Aktuálně

Obnovujeme naše setkávání

Díky postupnému uvolňování vládních opatření, můžeme začít obnovovat naše setkávání. Stále však platí povinnost udržovat dvoumetrové rozestupy mezi jednotlivými domácnostmi, nosit respirátor a používat dezinfekci. Prosíme, aby se zdrželi účasti ti, kteří na sobě pozorují příznaky respiračních onemocnění.

 

Náš postoj k očkování proti COVID-19

Souzníme s vyjádřením Martina Moldana k očkování proti COVID-19. Máme pochopení pro oprávněné obavy, ale odmítáme konspirační teorie, využívající strach jako nástroj manipulace. Konečné rozhodnutí, zda se nechat očkovat, je osobní zodpovědností každého jednotlivce. Toto rozhodnutí by mělo být ovlivněno především odborníky a ne duchovními autoritami. Povzbuzujeme, abychom se nenechali rozdělit, ale s těmi, kteří mají rozdílné názory, jednali s úctou a v duchu Kristovy lásky.

Vyjádření Martina Moldana si můžete přečíst zde:

https://apostolskacirkev.cz/927-ockovani-se-nebojim?fbclid=IwAR3m6Gxise51R4XcGnuBtqFDvGNitrJQYRFEQgIl7pV1R6rwFFMQFk7cxSw

Najdete nás

Bohoslužby se konají v neděli od 9:30 hodin v centru K-PORT (v budově bývalé Deony, na náměstí, vedle Albertu, 1. patro)

6. května 74
Bystřice pod Hostýnem

Více viz Kontakt

První neděli v měsíci se účastníme regionální bohoslužby ve Valašském Meziříčí, takže nás v bystřickém K-portu nehledejte.